Автор сайту:

Віталій Паламар

XXVI турнір з міні-футболу на приз загиблого в Афганістані, уродженця м.Заліщики В.Луб'янського 2013 р.

відео турніру

фото турніру

На щорічному зимову турнірі по міні-футболу ім. Луб'янського цього року взяло участь 20 команд, які були розбиті на 4 групи, відповідно по 5 команд.

Фк поділля вигравши три матчі та один матч зігравши внічию, забезпечила перше місце у своїй групі набравши 10 очок із 12 можливих, таку ж кількість очок здобули родина-інаспорт, але різниця голів зробила свою справу. Тепер  команда зустрінеться із угринківцями на стадії 1/4. Бажаємо перемоги!!!

5 ДЮСШ Заліщики 4 0 0 4 6 27 -21  0

1/4 фіналу виявилась досить простою для нашої команди, футболісти з Дзвуняча не змогли нічого протиставити 4-2

У півфіналі Фк поділля зустрінеться із Товстим.

1/2 фіналу

29 січня завершився XXVI турнір з міні-футболу на приз загиблого в Афганістані, уродженця м.Заліщики В.Луб'янського. Переможцем змагань стала команда с.Поділля яка у фінальній грі з рахунком 2:0 перемогла футболістів "Андріатики" м.Заліщики. Третє місце здобула команда ФК "Прогрес" с.Добрівляни. Переможцеві турніру ФК "Поділля" вручено медалі, перехідний кубок та грошову винагороду.

Кращим воротарем турніру визнано Івана Мельника с.Поділля, кращим бомбардиром Івана Бачинського ФК "Шутроминці", кращим гравцем Ярослава Олексіва ФК "Андріатика" м.Заліщики.